Kaszmir, który niesie ciepło i radość.

Dostawa / Zwroty / Reklamacje

1. Dostawa

Dostawa na terenie Polski zawsze gratis. W razie chęci wymiany towaru, koszt przesyłki pokrywa klient.

Koszt dostawy poza granicami Polski:

  1. W obrębie EU – Poczta Polska 57 zł, Kurier 70 zł
  2. Poza EU – Poczta Polska 62 zł, Kurier 170 zł

2. Zwrot / Reklamacja

Mają Państwo prawo odstąpić od niniejszej umowy w terminie 14 dni bez podania przyczyny lub zareklamować zakupiony produkt, w ciągu 2 miesięcy od wykrycia wady. Prosimy o wypełnienie i przesłanie drogą mailową formularza zwrotu / reklamacji lub o załączenie go do przesyłki.

Załącznik nr 1 – FORMULARZ ZWROTU I REKLAMACJI

Skutki odstąpienia od umowy

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w tym koszty dostarczenia rzeczy (z wyjątkiem dodatkowych kosztów wynikających z wybranego przez Państwa sposobu dostarczenia innego niż najtańszy zwykły sposób dostarczenia oferowany przez nas), niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy. Zwrotu płatności dokonamy przy użyciu takich samych sposobów płatności, jakie zostały przez Państwa użyte w pierwotnej transakcji, chyba że wyraźnie zgodziliście się Państwo na inne rozwiązanie.

Zwracamy się z prośbą o ostrożne obchodzenie się z dostarczonymi rzeczami w celu uniknięcia ich zabrudzenia lub uszkodzenia oraz odsyłanie ich w miarę możliwości bez śladów użytkowania i w oryginalnych opakowaniach, za co będziemy Państwu bardzo wdzięczni.

Skutki reklamacji

W przypadku reklamacji dokonujemy wymiany wadliwego produktu, jego naprawy lub zwracamy wszystkie otrzymane od Państwa płatności, w sposób opisany powyżej.

Dane do wysyłki (znajdą je Państwo również w załączonym formularzu):

MINOU Cashmere Natalia Rochacka
ul. Poznańska 3 lok. 13
00-680 Warszawa
Email: sklep@minou.pl
Telefon: +48 690 120 096

Powiadom o dostępności